top of page

Aicinām brīvprātīgos pieteikties dalībai filmā “Spogulī”

Aktieru atlases aģentūra CASTING BRIDGE aicina ikvienu interesentu kļūt par brīvprātīgo - masu skatu dalībnieku kompānijas “Hargla” topošajā filmā “Spogulī” (režisore Laila Pakalniņa).
05-1-Spoguli-02.jpg

Tavi ieguvumi:

  • Katrs brīvprātīgais aktieris tiks fotografēts topošajai filmai raksturīgajā selfiju estētikā. Pirmo reizi Latvijā tiks izcelts katrs kādas filmas masu skatu dalībnieks, veidojot foto galeriju CASTING BRIDGE un filmas “Spogulī” facebook lapā;  

  • Ņem līdzi  mīļus draugus un radus un pavadiet laiku kopā. Filmēšanas starplaikos jums būs daudz laika sarunām;

  • Ja vēl neesi pievienojies CASTING BRIDGE, tiksi iekļauts datu bāzē un, ļoti iespējams, jau pavisam drīz saņemsi jaunus, apmaksātus filmēšanās vai fotografēšanās piedāvājumus filmu vai reklāmas nozarē;

  • Bezmaksas ēdienreizes, kafija un tēja;

  • Iespēja kļūt par daļu no Latvijas kino!

Filmēšana notiks Rīgā. Masu skatu dalībniekus aicinām pievienoties kādā no šiem datumiem – 10.07., 14.07., 15.07., 16.07., 19.07., 23.07., 11.08.

Visus interesentus aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu info@castingbridge.lv ar atzīmi “Cilvēks Spogulī”. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, vecums, telefona numurs, vēlamā filmēšanās diena vai dienas un jāpievieno savs foto. Par konkrētu filmēšanas dienu vienosies ar CASTING BRIDGE atsaucīgo un profesionālo komandu.

79-1-Spoguli-05.jpg

“Spogulī” ir viena no četrām Nacionālā kino centra atbalstītajām filmām, kas paredzētas bērnu un jauniešu auditorijai. To veidos viena no pazīstamākajām latviešu kinorežisorēm Laila Pakalniņa, kuras filmas saņēmušas plašu starptautisko atzinību un bijušas iekļautas Kannu, Venēcijas, Berlīnes, Lokarno, Romas un daudzu citu prestižu festivālu oficiālajās skatēs.

Pilnmetrāžas filma “ Spogulī” apliecina novatorisku un eksperimentālu pieeju kinovalodai un filmas attēla mākslinieciskajām kvalitātēm – kopā ar pieredzējušo operatoru Gintu Bērziņu filma tiek veidota “selfiju stilistikā” , pārceļot seno pasaku par Sniegbaltīti mūsdienīgi jauneklīgā vidē, kur ļaunā pamāte ir apsēsta ar fitnesu, krosfitu, bet septiņi rūķīši ir ekstrēmo sporta veidu entuziasti. Galvenās lomas filmā interpretē jaunā dejotāja Madlēna Valdberga, baleta prīma Elza Leimane  un aktieris Lauris Dzelzītis.

 

CASTING BRIDGE ir viena no Latvijas vadošajām aktieru atlases aģentūrām, kas darbojas kopš 2011. gada. Pieredzējušās aktieru atlases režisores Gunitas Grošas vadībā aģentūra īstenojusi daudzus starptautiskus kino un reklāmas projektus.

bottom of page